Beschrijving
Als je op zoek bent naar dat ene heerlijke huis in een fijne buurt, dan is dit jouw huis!
Het Stuwmeer is een doorlopende straat in de wijk de Meren. Deze woning ligt in het eerste rijtje vanaf de fietsersbrug. De Rietplas ligt bijna aan de achtertuin en er is voldoende parkeergelegenheid rondom het huis. Door de ligging komt er weinig autoverkeer. Net als veel andere wijken in Houten is de wijk kind- en fietsvriendelijk ingericht. De winkels liggen dichtbij en via de rondweg zit je snel op de A12 of A27. Station Houten-Castellum ligt op fietsafstand, evenals het station Houten.
De bewoners vertellen: 'Wij zijn 22 jaar geleden in Houten komen wonen vanwege de centrale ligging in Nederland en de bereikbaarheid van en naar de rest van het land. De wijk De Meren had van het begin onze voorkeur omdat dit een ruim opgezette wijk is met relatief veel groen in de omgeving en de Rietplas en Oosterlaakplas is om de hoek om te zwemmen in de zomer en te schaatsen in de winter. Ook loop je zo het rustige buitengebied met weilanden in voor een lekkere wandeling. Onze woning sprak ons gelijk aan. We hebben zowel aan de voorzijde als de achterzijde een vrij uitzicht en daardoor geen directe inkijk van de buren. De kamers zijn ruim en licht en de zolder is supergroot. De straat heeft alleen bestemmingsverkeer en is rustig qua verkeer. Helaas gaan wij Houten verlaten vanwege ons werk.'
Bij het binnentreden van de woning valt de ruime entree direct op. Aan de hal liggen het toilet, de trap en de woonkamer. De woonkamer krijgt veel daglicht en is praktisch in te richten. Naast een grote schuifpui, beschikt de woonkamer over een mooie houten parket vloer. De open keuken is in goede staat en is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Via de trap kom je op de eerste etage. Hier zijn drie ruime slaapkamers en een badkamer gelegen. De zolderetage bestaat uit een technische ruimte, een berging met wasmachine en droger aansluiting, en een grote slaapkamer over de gehele lengte van de woning met een grote dakkapel aan de voorzijde en een dakraam aan de achterzijde. Deze ruimte is anders in te delen, waardoor twee slaapkamers kunnen worden gerealiseerd. De achtertuin is gelegen op het westen.
Zie jij jezelf al met een heerlijk drankje genieten van de laatste stralen avondzon en wil je graag een woning bezitten die ook nog mogelijkheden biedt om in te investeren in verduurzaming, of uitbouw van de woonkamer (de grondpalen voor de uitbouw zijn al aanwezig)? Maak dan een afspraak met Jurriaan voor een bezichtiging.